شیوه های ارسال کالا در ویپ ایکس

سفارشات تهران

سفارشات تهران به دو روش مختلف تحویل داده می شوند. فاصله زمانی از سفارش کالا تا تحویل به مشتری در تهران ، بنا بر حجم سفارشات و یا شیوه پرداخت مشتریان ، بین پانزده دقیقه الی چهار ساعت متفاوت خواهد بود.

پیک موتوری ، پرداخت در محل ( کارتخوان )

در این روش ، مشتریان تهران می توانند پس از تکمیل فرم سفارش ، در قسمت پایینی صفحه تسویه حساب ، روش ارسال را گزینه پرداخت درب منزل ( فقط تهران )

مشتریان گرامی با استفاده از این روش تحویل ، می توانند فاکتور ثبت شده را پس از تحویل کالا ، به صورت نقدی و یا از طریق کارت عابربانک پرداخت نمایند.

پیک موتوری ، پرداخت آنلاین

با استفاده از روش پرداخت آنلاین ، کلیه سفارشات تهران در کمتر از دو ساعت به مشتریان عزیز تحویل داده می شوند.

سفارشات شهرستان ها

امکان انجام عملیات پرداخت درب منزل برای سایر استان ها وجود نداشته و تنها روش پرداخت مشتریان سایر شهر ها ، پرداخت آنلاین و انتقال بانکی معتبر ، پیش از ارسال کالا می باشد.

ارسال از طریق تیپاکس

در صورتی که شهرستان شما دارای شعبه ی فعال تیپاکس باشد ، سفارش شما بین یک الی دو روز کاری به دست شما می رسد. میانگین هزینه ارسال در این روش ( با توجه به ارزش کالا ، وزن و فاصله تا مقصد ) بین ۱۵ الی ۲۱ هزار تومان است.

ارسال از طریق پست

برای شهرستان هایی که فاقد شعبه فعال تیپاکس باشند ، سفارشات آن ها از طریق پست بسته بندی و بین ۲ الی ۵ روز کاری به دست آن ها خواهد رسید.

ارسال از طریق سرویس کالارسان

این روش ارسال ویژه مشتریانی است که سرعت ارسال کالا برای آنها از اهمیت فراوانی برخوردار بوده و قصد تحویل کالا در کمتر از ۲۴ ساعت را دارند. هزینه ارسال از طریق این سرویس ، بین ۳۰ الی ۴۰ هزار تومان متغیر است.

توجه :‌ کلیه سفارشات بالای یک میلیون تومان در تهران و سایر شهر ها ، به صورت رایگان ارسال می شوند.